MEGAVİZYON HAKKIMIZDA

2001 yılında kurulan Megavizyon, perakende tedariği alanında köklü bir geçmişe sahiptir. Uzun yıllara dayanan uluslararası deneyimiyle, birçok farklı ülkeden, bilgisayar aksesuarları, elektronik ürünler, müzik aletleri, hobi ürünleri, eğitim araç gereçleri ve oyuncaklar gibi geniş bir ürün yelpazesiyle ithalat yapmaktadır. Bazı ürün gruplarında yerli üretime dayalı olarak ihracat çalışmaları devam etmektedir.

Megavizyon, güvenilir ve sıcak müşteri iletişimini önceleyen bir şirket olarak, geleneksel ve dijital pazarlama kanallarını verimli bir şekilde kullanır. İhtiyaç duyulan doğru ürün ve hizmete kolayca ulaşmak üzere tüm kanalları koordine eder. Omni kanal stratejisi ile, geleneksel-fiziki mağazalar, teknoloji mağazaları, indirim mağazaları gibi perakende zincir marketlerde ürün deneyimi yaşatırken, global-ulusal pazar yerleri, e-ticaret siteleri, sosyal medya mecraları ile hızlı sipariş ve kolay tedarik fırsatları sunar. Bu sayede Megavizyon ürünleri, Türkiye’nin her yerinde on binlerce satış-teslimat noktasıyla tüketiciye ulaşır.

“Depodankapiya” markasıyla hizmet veren e-ticaret sitesi, sosyal medya kanalları; ürün özellikleri, görselleri ve videolarına ulaşımı kolaylaştırır. Canlı sohbet üzerinden, müşteri destek hattından, e-posta ve faks yoluyla iletişime daima açıktır. Sancaktepe’deki teşhir merkezi İstanbul ve çevresindeki müşterilere, kullanıcılara bir deneyim noktası olarak hizmet vermektedir. Aynı isimle satış yapan “depodankapiya” sanal mağazası ise pazar yerleri, sosyal medya platformlarında içerik ve fiyat bütünlüğü sağlamaktadır.

Megavizyon, Casio gibi global markaların resmi distribütörlüğünün yanı sıra kendi tescilli markaları olan jWIN, SAPPHIRE, CLASSMATE, OYUMCAK ve SKYPAL gibi farklı segmentlerde çeşitlilik sunan, her bütçeye uygun geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ürünlerin kalitesi, "yeteri kadar" fonksiyonellik içeren, müşterilerin ödeyeceği tutarı fazlasıyla karşılayan standartlara sahiptir.

Megavizyon, 2009 yılında başladığı “eğitim amaçlı müzik aletleri” tedariğinde kısa sürede pazar lideri olmuştur. İthalat verilerine göre tuşlu enstrüman kategorisinde açık ara öndedir. Piyano ve diğer enstrümanlar konusunda yaptığı çalışmalarla da pazar liderliğini hedeflemekte, bu yolda kararlı adımlarla ilerlemektedir. Türkiye’deki eğitim kurumlarının nitelikli hale getirilmesine katkı sunmak üzere özel okullar ve devlet kurumlarına, ihtiyaç duydukları bilgi, tecrübe ve ürün desteğini sağlamaktadır. Birçok devlet okulunun müzik sınıflarının oluşturulmasına öncülük etmiş ve tedarik desteği sağlamıştır. Bu konuda gelen taleplere sosyal sorumluluk çerçevesinde destek vermeye devam etmektedir.

Megavizyon, satış öncesi ve tedarik sürecinde olduğu gibi, satış sonrası hizmetlerde de hızlı, ulaşılabilir ve çözüm odaklı bir altyapıya sahiptir. Deneyimli servis ekibi ve TSE belgeli merkez servisi ile müşterilere en iyi hizmeti sunmak için çalışır.

Megavizyon, kadim köklerden gelen ticari ilkeleri yaşatmak üzere, gereken insani ve ticari fedakârlıkları yerine getirerek, modern ihtiyaçlara uygun teknik çözümleri ticari ahlak çerçevesinde üretir. Samimi iş ortakları, aile sıcaklığındaki ekip arkadaşları, öz sermayesine dayanan finansal güçü ile 3000 metrekarelik kendi binasında 23 yıldır hizmet vermeye devam etmektedir. Sevgi, saygı ve hoşgörüyle, birlikte nice 20 yıllara…

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR